Найкращі посівалки та віншування на Старий Новий рік. Сію, вію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю! Не на рік і не на два, а на многії літа

Україна

Зранку 14 січня на Старий Новий рік заведено засівати зерном та розповідати при цьому вірші-посівалки.

За матеріалами: Радіо МАКСИМУМ

Засівалки передаються з покоління в покоління, тож ми повинні зберегти цю традицію та передати її дітям.

І якщо щедрувати на Старий Новий рік 13 січня ходять тільки дівчата, то вже наступного дня посівати мають лише хлопці. Саме хлопчик має першим увійти до оселі та впустити у дім щастя, радість і мир.

До вашої уваги красиві українські посівалки для дітей та дорослих!

Сію, сію, посіваю Щастя, радості бажаю. Аби вам весь Новий рік Було краще, ніж торік!

Сію, вію, посіваю, З Новим роком Вас вітаю! Не на рік і не на два, А на многії літа!

Житом, житом із долоні, По долівці, по ослоні, Засіваю в вашій хаті – Будьте дужі та багаті! Щоб збулося все нівроку – З новим щастям, з Новим роком!

Сію, сію посіваю, З Новим Роком Вас вітаю! Я маленький сівачок, Дайте грошей в кулачок.

Не давайте копійки, Бо подерті кишеньки, А давайте паперові Будьте люди гонорові!

Сію, сію, посіваю, З Новим роком Вас вітаю На щастя, на здоров’я, на Новий рік! Щоб краще poдило, як уторік. Жито, пшениця, горох, сочевиця Конoплі до стелі, а льон по коліна Щоб вас, хрещених, голова не боліла!

Сію-засіваю зерня на паркет, Щоб розквітла доля, як троянд букет! Сію-засіваю я на килими, Щоб в душі і серці не було зими! Сію-засіваю зерня на підлогу, Щоб була легкою життєва дорога!

Сиплю на вас жито, щоб довго вам жити. Ще й пшеницю яру, щоб гoря не знали. Сиплю на вас просо, щоб мирно жилося. Сиплю й овес, щоб вами гордився рід увесь!

Сієм, вієм, засіваєм, Зло добром ми задуваєм, Щоб вам легко все вдавалось, Ясне сонечко всміхалось, Щоб завжди у вас на полі Врожаю було доволі.

Залишити відповідь