10 грудня велике свято — день ікони Богородиці «Знамення»: 3 важливі справи, які потрібно зробити саме сьогодні

Суспільство

Цей образ наділений чудотворною силою. За повір’ям, ікона Божої Матері «Знамення», дає вірянам знаки, які допомагають передбачити майбутнє.

Шанована ікона «Знамення» вважається покровителькою і заступницею всіх людей, які стpaждають від дyшевного бoлю. Образ допомагає боротися з жaxливими хрoнічними хвopобами і дарує зцілення. Крім цього, перед ликом святої Діви Марії читають молитви про зміцнення сім’ї, про запобігання воєн і про захист від недоброзичливців. Джерело

Отже, що ж необхідно зробити в день шанування ікони Божої Матері «Знамення». Ось 3 найзначиміших справи.

Перше, що варто зробити – це відвідати церкву. В цей день у всіх православних храмах буде проводитися дуже красива служба, присвячена Богородиці.

У храмі обов’язково помоліться про своє заповітне прохання перед іконою Богородиці. Також можна поставити свічку або принести букет квітів до ікони Божої Матері.

Моліться від усієї душі і тоді Божа Матір відгукнеться на ваші молитви. Існує чимало письмових свідчень чудес Богородиці в цей день.

Друге, про що варто пам’ятати – якщо у вас немає можливості відвідати храм в цей день, то не відмовляйте собі в молитві Богородиці. Обов’язково помоліться вдома. В цей день Богородицю просять про сімейне щастя, благополуччя і світло.

Існує повір’я, що Богородиця дасть вам особливий знак, що ваші молитви почуті. Свідчення віруючих підтверджують це повір’я.

Третє, що важливо – в цей день не рекомендують відмовляти нікому в проханнях. Можливо, вашими руками Божа Матір відгукується на чиюсь молитву.

Що заборонено робити на Знамення:

Заборонено займатися рукоділлям, особливо шити та в’язати.

Не приймайте гостей, особливо немічних, старих та бідних. Вони заберуть здоров’я та фінансовий добробут.

Залишити відповідь